Wierchy vs Murań

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Wierchy vs Murań

Post autor: Urool »

Jutro o godzinie 14 nowa drużyna, Wierchy Lasek będzie podejmowała juniorów Murania. Zobaczymy czy uda się rozegrać mecz, a jeśli tak, to ciekawe jaki będzie wynik tym razem.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

Urool gratki 100 posta:D:D:D

Jeżeli chodzi o mecz to jest to ostatni mecz rundy jesiennej, którą można nazwać naszą "rundą przygotowawczą" bo dopiero zapoznawalismy się z "klimatem" ligi juniorów. Damy z siebie wszystko zeby zawalczyć o korzystny wynik :)
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Dzięki Cracovia:)

No niestety tym razem nie powiodło się naszym juniorom. Zgadzam się z "cracovią", że jest to sezon przygotowawczy i wyniki wcale mnie nie dziwią. Dopiero za rok będziemy mogli mówić równej rywalizacji Murania z innymi drużynami.

Wierchy 10:0 Murań.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

A mylisz się UROOL według mnie i wszystkich którzy się na piłce znają, to polowa sezonu to jest nic, można ją potraktować jako trening, od juniorów nie wolno wymagać! Oni są jeszcze przed okresem dojrzewania, a kto wie jak będzie potem może z dobrego piłkarza zrobić się neptyk, a z neptyka gwiazda zespołu, niestety ale tak jest. Od seniorów możemy wymagać, ale bez przesady to nie liga zawodowa, każdy gra bo chce a nie bo mu płacą.
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

No niestety ale drużyna z "lasków" (nie wiem czy dobrze napisałem:)) Nas zmiażdżyła. Byli niesamowicie zgrani ze sobą, i przede wszystkim świetnie wyszkoleni technicznie. Teraz nie pozostaje tylko czekac do rundy wiosennej i godnie się zrewanżować:D:D:D
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
Krzysiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 17 cze, 2007 11:28
gadu: 0

Post autor: Krzysiek »

i trzeba powiedzieć że ta drużyna z Lasków zrezygnowała z II ligi juniorów i przeszła do samodzielnej ligi więc logicznie myśląc musieli być dobrzy
JA
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Redzone może przeczytaj uważnie co napisałem. Wyraźnie piszę, że jest to sezon przygotowawczy!
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

No ja przeczytałem uważnie, tylko ty mnie nie rozumiesz, chodziło mi o to, że jeden sezon to jest za mało, żeby zgrać drużynę, chodzi mi o: komunikacje, granie z tzw. klepki, łapanie na spalone czy dryblingi to wychodzi dopiero po paru sezonach zależy jeszcze u kogo, więc my którzy nie zajmujemy się szkoleniem tej drużyny juniorów nie możemy ich osądzać, to należy do trenera i ewentualnie do kierownictwa, któremu wyniki mogą się podobać bądź też nie.
Pozdrawiam MURAN!!
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Aha, chyba że tak. W takim razie przyznaję Ci rację i przepraszam za nieporozumienie.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
ODPOWIEDZ