Strona 1 z 1

Wierchy vs Murań

PostNapisane: Cz 25 paź, 2007 21:41
przez Urool
Jutro o godzinie 14 nowa drużyna, Wierchy Lasek będzie podejmowała juniorów Murania. Zobaczymy czy uda się rozegrać mecz, a jeśli tak, to ciekawe jaki będzie wynik tym razem.

PostNapisane: Cz 25 paź, 2007 23:56
przez cracovia_kraków
Urool gratki 100 posta:D:D:D

Jeżeli chodzi o mecz to jest to ostatni mecz rundy jesiennej, którą można nazwać naszą "rundą przygotowawczą" bo dopiero zapoznawalismy się z "klimatem" ligi juniorów. Damy z siebie wszystko zeby zawalczyć o korzystny wynik :)

PostNapisane: Pt 26 paź, 2007 18:05
przez Urool
Dzięki Cracovia:)

No niestety tym razem nie powiodło się naszym juniorom. Zgadzam się z "cracovią", że jest to sezon przygotowawczy i wyniki wcale mnie nie dziwią. Dopiero za rok będziemy mogli mówić równej rywalizacji Murania z innymi drużynami.

Wierchy 10:0 Murań.

PostNapisane: Pt 26 paź, 2007 19:39
przez redzone
A mylisz się UROOL według mnie i wszystkich którzy się na piłce znają, to polowa sezonu to jest nic, można ją potraktować jako trening, od juniorów nie wolno wymagać! Oni są jeszcze przed okresem dojrzewania, a kto wie jak będzie potem może z dobrego piłkarza zrobić się neptyk, a z neptyka gwiazda zespołu, niestety ale tak jest. Od seniorów możemy wymagać, ale bez przesady to nie liga zawodowa, każdy gra bo chce a nie bo mu płacą.

PostNapisane: Pt 26 paź, 2007 19:51
przez cracovia_kraków
No niestety ale drużyna z "lasków" (nie wiem czy dobrze napisałem:)) Nas zmiażdżyła. Byli niesamowicie zgrani ze sobą, i przede wszystkim świetnie wyszkoleni technicznie. Teraz nie pozostaje tylko czekac do rundy wiosennej i godnie się zrewanżować:D:D:D

PostNapisane: So 27 paź, 2007 12:47
przez Krzysiek
i trzeba powiedzieć że ta drużyna z Lasków zrezygnowała z II ligi juniorów i przeszła do samodzielnej ligi więc logicznie myśląc musieli być dobrzy

PostNapisane: So 27 paź, 2007 17:43
przez Urool
Redzone może przeczytaj uważnie co napisałem. Wyraźnie piszę, że jest to sezon przygotowawczy!

PostNapisane: N 28 paź, 2007 19:03
przez redzone
No ja przeczytałem uważnie, tylko ty mnie nie rozumiesz, chodziło mi o to, że jeden sezon to jest za mało, żeby zgrać drużynę, chodzi mi o: komunikacje, granie z tzw. klepki, łapanie na spalone czy dryblingi to wychodzi dopiero po paru sezonach zależy jeszcze u kogo, więc my którzy nie zajmujemy się szkoleniem tej drużyny juniorów nie możemy ich osądzać, to należy do trenera i ewentualnie do kierownictwa, któremu wyniki mogą się podobać bądź też nie.
Pozdrawiam MURAN!!

PostNapisane: Pn 29 paź, 2007 15:42
przez Urool
Aha, chyba że tak. W takim razie przyznaję Ci rację i przepraszam za nieporozumienie.