Nowa Biała vs Murań

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Nowa Biała vs Murań

Post autor: Urool »

Wiem, że już była o tym mowa, ale wolę napisać o meczu w oddzielnym temacie.

Jutro o godzinie 15:00 odbędzie się mecz wyjazdowy z Łęgami Nowa Biała. Zobaczymy jaki będzie wynik tym razem.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
Krzysiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 17 cze, 2007 11:28
gadu: 0

Post autor: Krzysiek »

huuuuuurrrrra wygraliśmy 6:4 !!!!!!!!! :P
JA
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Gratulacje!
Mała korekta. Mecz odbył się na boisku Murania, gdyż Nowa Biała remontuje swój obiekt.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

wygrana po równym meczu, prowadzilismy 4:0 i zadowoleni wynikiem odpuscilismy, po czym po jakis 20 minutach było 5:4. Jednak rzut karny zadecydował i końcowy wynik to 6:4 :D :D :D
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
Krzysiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 17 cze, 2007 11:28
gadu: 0

Post autor: Krzysiek »

no mecz był wyrównany ale w pierwszej połowie zdecydowanie prowadziliśmy
ale niestety w drugiej trochę słabiej nam poszło ale pod koniec sie trochę zmobilizowaliśmy i jeszcze się nam udało strzelić bramkę :D 8)
JA
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

No to G R A T U L A C J E ! ! ! :D :D chłopaki spisaliście się na medal! Myślę że troszkę zatkaliście tych co w was nie wierzyli :wink: A napiszcie jeszcze coś o meczu, kto strzelił bramki, może kartki były jakieś?

[ Dodano: Pią 12 Paź, 2007 17:57 ]
Wy pokazaliście że można wygrać, teraz seniorzy muszą się „zmobilizować” i wygrać w niedziele z liderem z Zaskala o godz. 15.00 na boisku w Jurgowie to będzie HIT kolejki z tego co wiem to Skalnym Murań nigdy nie siedział, więc może będzie niespodzianka, na to liczę, gdybym tylko mógł być na tym meczu...
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

No to w miare krótko i zwięźle opisze mecz. Nasza 11 na ten meczy wygladała nastepująco: napastnicy (Lukasz M. i Kamil) pomocnicy (Krzysiek H., Adam W. Kuba G. i Igor S.) obrona ( Bartek I. Adam S. Bartek W. Stoper- Kuba H.) bramkarz (Michał D.). Początek spotkania zaczął sie na naszą korzysć na początku meczu (około 5 minuty) Igor S. z połowy boiska oddał strzał na bramkę, piłka na niefart bramkarza skozłowała przed bramką i beztrosko wleciała do siatki. Na 2:0 bramkę zdobył Adam W. ładnym strzałem z pierwszej piłki w dolny róg bramki. Takim wynikiem zakończyła sie 1 połowa. Również druga połowa zaczeła sie na naszą korzyść Krzysiek H. wykorzystał świetnie dograną piłką i ładnym strzałem pokonał bramkarza (3:0). Również kolejna bramkę strzelił Krzysiek wykorzystując świetne dosrodkowanie Kamila główką umieszcza piłkę w siatce. Jednak przeciwnicy zaczeli stwarzac coraz lepsze akcje, i strzelili na 4:1. Kolejna bramka należała do nas. Kuba H. wrzucił piłkę przed pole karne natomiast Igor. S znalazł sie w sytuacji sam na sam z bramkarzem i wykorzystuje 100% sytuacje i strzela bramkę na 5:1. Potem po serii błędów przeciwnicy wykorzystują akcje za akcją 5:4. Koncówka meczu bardzo dramatyczna, jednak ostre wejscie w polu karnym piłkarza z nowej białej dało nam bramkę z rzutu karnego którą strzelił Krzysiek H. (6:4) Bilans Bramek wygląda następująco 3 -(hat-trick) Krzysiek Haniaczyk, 2- Igor Skrzypaszek (ja) 1 -Adam Wojtas :D:D:D
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
ivan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 22:30

Post autor: ivan »

[ Dodano: Pią 12 Paź, 2007 23:14 ]
super-wkońcu wygrali.i o to chodzi.oby tak dalej.trzymam kciuki
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ciekawe który Murań zdobędzie więcej punktów: Juniorzy czy Seniorzy? Jak na razie jest 6:3 dla Seniorów.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
Krzysiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 17 cze, 2007 11:28
gadu: 0

Post autor: Krzysiek »

to jest nasz pierwszy sezon więc raczej dużych sukcesów nie odniesiemy chociaż kto wie :) no ale jest jeszcze przed nami drugi sezon
JA
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

No jasne. Napisałem to po to, żeby Was zmotywować do następnego zwycięstwa :) .
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Każda porządna drużyna musi mieć juniorów!
Więc dobrze, że Murań ma drużynę juniorów :)

Życzę wiele sukcesów obu drużynom :)
ODPOWIEDZ