Osiągnięcia Murania

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Osiągnięcia Murania

Post autor: Urool »

Nikt jeszcze nie opisał osiągnięć, jakie można przypisać obecnemu Muraniowi Jurgów, więc postanowiłem to zrobić.

Otóż największym, powiem nawet historycznym osiągnięciem tej drużyny był awans do klasy B na sezon 2006/2007. Szkoda, że nie udało się tam pozostać dłużej.
Kolejnym sukcesem jest założenie drużyny Juniorów Młodszych w tym sezonie, oraz znalezienie dla nich trenera, Sz. P. S. Marcisz, który dobrze prowadzi naszych młodych i jest ogromna szansa, że za parę lat wyrosną z nich zawodnicy, którzy będą konkurencyjni w klasie C seniorów, a może nawet uda im się awansować wyżej.
Murań Jurgów zdobył także (jeżeli się nie mylę) trzecie miejsce w Turnieju Wójta (czy jakoś tak) i otrzymał dyplom.
Następnym plusem jest założenie oficjalnego zarządu klubu, który może prowadzić drużynę.
Są także starania o przyznanie funduszy na rzecz klubu, jednak z tym jest nieco gorzej. Może za jakiś czas gmina w końcu zdecyduje się dofinansować nasz zespół.
Brakuje jeszcze tylko trenera, który mógłby szkolić starszych zawodników, bo wiadomo, że z trenerem jest o dużo łatwiej.



Jeżeli ktoś zna więcej osiągnięć Murania to proszę o włączenie się do tego tematu.
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Czy możesz coś więcej napisać w jaki sposób prowadzone są starania o pieniądze? Może ktoś z obecnych na forum może coś pomóc.
Masz może statut klubu (stowarzyszenia?) do wglądu?
Piotrek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 7
Rejestracja: wt 22 lis, 2005 18:34
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Piotrek »

Tak przyglądałem się waszym opiniom i mogę stwierdzić, że każdy ma trochę racji, komentował nie będę, bo nie chodzi tu o to żeby się kłócić czy wytykać palcami co kto źle robi, wiadomo, że zawsze można więcej. Jesteśmy młodym zarządem i wiele trzeba się uczyć, dużo pomaga nam Bogdan Baran i Barbara Wojtas, która jest naszą księgową za co im oficjalnie dziękujemy :). Staramy się narazie o pieniądze z gminy, przyznano nam 7,500 zł. ale jakoś narazie nic nie wpłynęło na konto, ponieważ umowa jeszcze nie została napisana w gminie, myślę że na dniach już będzie OK. Statut oczywiście że jest, tylko nie wiem czy ma sens dawanie go na forum bo troszkę tego jest.
pozdrawiam :)
ODPOWIEDZ