Murań vs Gorc

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Murań vs Gorc

Post autor: Urool »

Już jutro juniorzy Murania podejmą u siebie drużynę Gorc Ochotnica. Zobaczymy co tym razem przyniesie los...

Mecz o 15:30
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

No i kolejny z cięższych meczów w tym sezonie, o ile mi wiadomo Ochotnica radzi sobie w tym sezonie dobrze, jak narazie ich statystyki to 3 zwycięstwa i 3 porażki, jest to druzyna bardziej doświadczona, ponieważ gra już któryś z kolei sezon. Jeżeli jednak chodzi o naszą 11 na ten mecz to znowu bedziemy grać w osłabieniu, tym razem na bramce. Jedyny i jednoczesnie bardzo dobry bramkarz zrezygnował z grania w klubie, no i obawiam się że któryś z chłopaków będzie go musiał zastapić. Nie pozostaje nam nic jak zawalczyc o korzystny wynik w jutrzejszym meczu. Pozdrawiam! Igorzysko
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Jak to zrezygnował? Przecież dopiero się zapisał...
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

No i niestety kolejna porażka, poleglismy 5:1 z Gorc Ochotnicą.. Tak jak pisałem wczoraj gralismy w osłabieniu, co odbiło sie na wyniku. Zaczelismy dobrze, strzelilismy pierwszą bramke, nie pocieszylismy sie jednak długo ponieważ przeciwnik wykorzystał rzut wolny i strzelił bramke na 1:1. Tym wynikiem skoczyla sie 1 połowa, jednak 2 połowa była gra błędów zarówno w obronie jak i ataku i dlatego wynik jest jaki jest :/
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
ivan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 22:30

Post autor: ivan »

MURAN JURGóW-GORC OCHOTNICA 1-5
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

No cóż, przynajmniej pierwsza połowa była dobra. Ale nie ma się co załamywać. Przynajmniej z meczu na mecz strzelacie jakąś bramkę.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Chłopaki może teraz wam się nie wiedzie, ale ja wierze w to że jak będziecie podchodzić do każdego treningu tak jak do meczu o ważną stawkę, to napewno z was będą ludzie i któryś z was może się wybije wyżej, tylko trzeba się starać tak jak w meczu tak i na treningach jestem z wami i wierzę w was wy jesteście przyszłością MURANIA!

Ps. Może ktoś napisze kto jest w składzie juniorów i krótką charakterystykę każdego zawodnika :)
cracovia_kraków
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 17
Rejestracja: wt 04 wrz, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków

Post autor: cracovia_kraków »

Może nie będę podejmował się charakterystyki każdego zawodnika, ale napisze jakim ustawieniem gralismy z Ochotnicą. No więc gralismy 2 napastnikami (Łukasz Martinczak i Krzysiek Haniaczyk) 3 pomocnikami (Ja, Adam Wojtsa, Kuba Gombos) 4 obroncami ( Bartek Wojtas, Adam Silan, Damian Rzepiszczak, Bartek Izdebski) Stoperem był Kuba Haniaczyk, a bramkarzem Michał Dudzik. Bramka padła w jakiejś 25 minucie, Krzysiek Haniaczyk z rzutu wolnego bardzo dobrze dośrodkował w pole karne, natomiast ja wykorzystałem słabe krycie przeciwników i głową skierowałem piłke do siatki. W 1 połowie mielismy jeszcze 2 sytuacje bramkowe, tuż po strzeleniu 1 gola Krzysiek świetnym dośrodkowaniem dał Łukaszowi sytuacje sam na sam, jednak warunki jakie panowały na boisku (całe popołudnie padało, boisko wyglądało jak jezioro:D) uniemożliwiło strzelenie gola, ponieważ piłka beztrosko zatrzymała sie w kałuży. Jak oceniają nasi jurgowscy fachowcy od piłki nożnej, mecz był generalnie dobry, a zwłaszcza pierwsza połowa :D Pozdrawiam
[K][S] [C][R][A][C][O][V][I][A][!!]
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Najgorsze, że zrezygnował bramkarz, który mógł w przyszłości grać w seniorach. No trudno, może jeszcze ktoś go przekona do powrotu.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
TeQu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: ndz 07 paź, 2007 20:19

Post autor: TeQu »

No ale generalnie z meczu na mecz idzien nam coraz lepiej 8)
Krzysiek
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 18
Rejestracja: ndz 17 cze, 2007 11:28
gadu: 0

Post autor: Krzysiek »

no w ten piątek co będzie (12.10) mamy bardzo duże szanse na wygranie !!!
JA
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Gracie z Łęgami Nowa Biała, tak mi się wydaje.

W każdym meczu jest duża szansa na wygranie byleby się nie poddawać i walczyć najlepiej jak się umie.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
Maverick
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 gru, 2006 19:46
gadu: 0
Lokalizacja: jurgow

Post autor: Maverick »

Cześć.
Zgadzam się z "redzone".
Chłopaki nie załamujcie sie po pierwszych porażkach, gracie dopiero pierwszy sezon, dopiero zbieracie powoli doświadczenie, a zauważam , że z meczu na mecz coraz lepiej gracie. Lepsze wyniki przyjdą z czasem, kiedy się ogracie i poznacie regóły piłkarskie.
Niestety boisko nie jest w najlepszym stanie, ale musicie sobie jakoś radzić, tak jak to robią seniorzy.

Pozdrawiam. :D
Maver
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Moim zdaniem lepiej jest się uczyć grać na takim boisku. Może i trening jest trudniejszy, jednak potem może to dać lepsze efekty. Kiedy ktoś umie grać na "krzywym" boisku to na normalnym tym bardziej.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
ODPOWIEDZ