MURAŃ Jurgów- JUTA Krośnica...

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

MURAŃ Jurgów- JUTA Krośnica...

Post autor: Kasia »

Dziś nasza drużyna zmierzyła się z Juta Krośnica.
Mecz zakończył się zwycięsko dla Murania wynikiem 4:1....
Oby tak dalej...:):):):)
KaTaRiNa:)
Maverick
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 gru, 2006 19:46
gadu: 0
Lokalizacja: jurgow

Post autor: Maverick »

GRATULACJE ZA ZWYCIĘSTWO I NIEZŁY WYNIK!!!!!!!!!!!!!

Pozdrowionka. :D
Maver
ivan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 22:30

Post autor: ivan »

a gdzie Urool?

[ Dodano: Nie 30 Wrz, 2007 22:01 ]
Skoro Uroolowi się nie chciało opisać meczu to zrobię to ja.

Tak więc zawodników Murania znów było zaledwie jedenastu. W tym trener Juniorów, oraz paru starszych graczy, a do tego niektórzy byli nie w pełni sił 8) . To wszystko jednak zostało przyćmione przez drużynę Juty, która przybyła na mecz tylko w dziesiątkę. Mimo tego początek meczu należał do nich. Zaczęli od kilku groźnych ataków, które powstrzymywał bramkarz Murania. Jednak po parunastu minutach gospodarze wzięli się do roboty, co zaowocowało efektowną bramką, strzeloną przez nowego snajpera (dwa gole przeciw Piekielnikowi). Od tego gola Murań zaczął grać swobodniej, co doprowadziło do podwyższenia wyniku. (piłka kopana z rzutu wolnego ominęła mur i wpadła tuż obok lewego słupka). Kontaktowego gola Juta zdobyła dopiero w drugiej części spotkania po błędzie bramkarza. Nie zdołowało to jednak gospodarzy, którzy do wyniku dołożyli jeszcze dwa gole, w tym jeden strzelony przez obrońcę gości. Mecz zakończył się wynikiem 4 do 1 dla Murania (czwarta bramka strzelona przez kapitana drużyny, A. Sołtysa). Rezultat mógł być jeszcze lepszy, gdyby wszystkie okazje zostały wykorzystane.

Serdecznie gratulacje dla Murania.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

noto gratulacje!!!! :D :D i oby tak dalej i powodzenia z pieninami za tydzien! pozdrawiam! :lol:
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Przez chwilę cię nie ma, a już pytają się gdzie jesteś...
Odpowiadam na Twoje pytanie ivan. Urool tu jest. Nie miałem czasu na pisanie i dlatego nie opisałem meczu. Jednak czas to nadrobić.

Tak więc serdecznie gratuluję Muraniowi drugiego z rzędu zwycięstwa. Nie mogę jednak podzielać całkowicie Waszego entuzjazmu. Warto wspomnieć, że drużyna Juty nie zdobyła jeszcze ani jednego punktu więc Murań po prostu musiał wygrać mecz. Na dodatek gol, który wbiła w meczu z Muraniem był jej pierwszym w tym sezonie. Nie zmienia to jednak faktu, że mają na koncie 6 punktów. Oby tak dalej.
ivan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 22:30

Post autor: ivan »

w najblizszą niedziele mecz z grywałdem.z tą drużyną MURAŃ ma problem.ale myślę ze z tym składem wygra,i potwierdzi że jest najlepszy
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Murań najlepszy? No cóż, każdy ma swoje zdanie...
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Uroolu czy już nie pamiętasz, że Murań żeby znaleźć się w B klasie musiał być najlepszy w klasie C??
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ależ oczywiście. Przypominam tylko, że Murań do klasy B awansował z 4 miejsca, co oznacza, że były trzy drużyny lepsze. Ponadto ligi zostały połączone, co sprawia, że jest teraz więcej drużyn niż było. Dodatkowo Murań ma w tej chwili 13 pkt straty do lidera. Dalej sądzisz Kasieńku, że ivan dobrze powiedział?
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Tak dalej jestem za Ivanem...
Niepowodzenia mogą zdarzyć się każdemu, a w sporcie takie sytuacje są nieuniknione...
Nie bronie MURANIA, ale myślę, że wytykanie błędów i pokazywanie tylko tego, co było zrobione źle nie dużo pomoże!
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Wiem, że to najlepsze nie jest, ale stwierdzenie, że Murań jest najlepszy jest GRUBO przesadzone.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Widzę, że UROOL się strasznie „Murania” czepia, weź przestań! to jest drużyna „C” klasowa, a nie pierwsza liga, żebyś ty mógł mówić tak czy tak, takie są realia, że w tej klasie to wszystko się może zdarzyć! Murań jest stowarzyszeniem, tak jak straż, które działa SPOŁECZNIE!!! Nie pobiera za to żadnych wynagrodzeń! Nie to co nasz sołtys czy radni, którzy za to, że tylko są biorą pieniądze, ja czekam na jakieś efekty ich pracy. Urool jeśli możesz to napisz co zrobili takiego ciekawego, że mogą się tym poszczycić.
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ok redzone, napiszę. Ale jak ktoś mi głupoty opowiada, że Murań jest najlepszy to mnie ściska. Trzymam za nimi kciuki od początku, ale bez przesady, najlepsi nie są.
ivan
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 6
Rejestracja: ndz 30 wrz, 2007 22:30

Post autor: ivan »

Niestety MURAN przegrał dzis z grywałdem 2-4.z tego co wiem znów było ich tylko 11.ale po pierwszej połowie wygrywali 2-1 i mogli wyżej ale zabrakło troche szczęścia.dwie bramki dla jurgowa zdobył najskuteczniejszy zawodnik który mieszka w Brzegach.ma on już na koncie 7 bramek.WIELKIE BRAWA dla niego.
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

No niestety tym razem MURANIOWI zabrakło szczęścia, no ale w sporcie tak bywa ...



PS Przepraszam Uroolu czy ja wypowiadam się na temat Twoich postów, że są głupie??
KaTaRiNa:)
ODPOWIEDZ