Murań 0:4

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Murań 0:4

Post autor: Urool »

Kolejny mecz, kolejna porażka! Murań Jurgów z każdym meczem prezentuje coraz słabszy poziom. Nic dziwnego, że juniorzy przegrali 11:0 skoro przykładu nie ma żadnego. Trudno się temu dziwić, skoro na mecz u siebie Murań zdołał "zgromadzić" tylko podstawową jedenastkę.

Mecz zaczął się atakiem przeciwników. Z każdą kolejną minutą ataki były coraz groźniejsze. Nie mogło to nie mieć wpływu na wynik meczu. Ok 15 min po błędzie bramkarza (a przynajmniej tak to wyglądało), który wypuścił piłkę z rąk, Grom objął prowadzenie. Zwiększyło to jego morale, więc Murań został zepchnięty na swoją połowę. Tak sytuacja miała miejsce do końca pierwszej połowy. Jedynie co jakiś czasu Murań oddawał słabe strzały, które nawet nie zawsze trafiały w światło bramki. Po przerwie Murań chciał za wszelką cenę odrobić straty jednak nic z tego nie wyszło. Po kilku minutach Grom wbił drugą bramkę co podcięło skrzydła gospodarzom. Żaden z zawodników Murania nie zagrał na miarę swoich oczekiwań. Widać było wyraźną niemoc wśród obrony, pomoc traciła się kiedy tylko przeszła na stronę przeciwnika, natomiast napastników niemal nie było widać na meczu. W efekcie doprowadziło to do straty kolejnych dwu bramek. Murań w słabym stylu przegrał 0 4 i zajmie po tej kolejce ostatnie miejsce w tabeli klasy C. Można by czepiać się sędziego liniowego, który miał równie słaby mecz co Murań, gdyż nie widział kilku spalonych i autów, lecz nawet mimo tego chyba nic nie uratowałoby słabo grającego Murania. Miejmy nadzieję, że nasi zawodnicy podniosą się po tej klęsce i za tydzień zdobędą upragnione trzy punkty.

[ Dodano: Nie 02 Wrz, 2007 16:51 ]
Chciałbym umieścić tutaj tabelę strzelców Murania lecz niestety nikt jeszcze nie wbił gola :?

[ Dodano: Nie 02 Wrz, 2007 17:14 ]
Skład Murania w ostatnim spotkaniu:
Bramka: P. Gajdzis.
Obrona: (od prawej): L. Chowaniec. B. Furczoń. Z. Skowyra. M. Bafia.
Pomoc: (od prawej): J. Trzop. R. Babiarz. M. Wojtanek. P. Marszałek.
Atak: (od prawej): K. Wacław. P. Liber.

Rezerw niestety nie było 8)
Maverick
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 gru, 2006 19:46
gadu: 0
Lokalizacja: jurgow

Post autor: Maverick »

Niestety porażka naszych piłkarzy :cry: :cry:
czasem wyjdzie mecz a czasem nie...........
Nie można zarzucić braku motywacji naszym piłkarzą, trudno nie powiodlo sie i już!!!! Kolejna porażka o niczym nie świadczy, a jakie są trudy meczu to tylko zrozumie ten kto gra w piłke,a jakiekolwiek komentarze pomeczowe są śmieszne i tyle. Jeżeli ktoś czuje sie na siłach komentować to niech przyjdzie chociaż na trening i troche pokopie to sam zobaczy jak to jest..........................................!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Piłkarze grają tylko dlatego że chcą , a nie muszą...i za to należy im sie szacunek, bo reprezętują Jurgów!!!
Ostatnio zmieniony ndz 02 wrz, 2007 20:42 przez Maverick, łącznie zmieniany 1 raz.
Maver
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ja nie zarzucam braku motywacji piłkarzom. Jestem z Muraniem całym sercem i każda jego porażka mnie martwi. Moja sympatia jednak nie zmienia faktu, że trzeba coś zmienić, żeby osiągać sukcesy.
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Może i nie mieszkam w Jurgowie, ale wiele rzeczy wiem co się dzieje zwłaszcza w Jurgowskim klubie. Urool, powiedziałeś o przykładzie jaki daje drużyna seniorów, a nie powiedziałeś jaki przykład dają władze Jurgowa poza URBAREM. Jest młody zarząd klubu, który zaczyna swoją działalność, a już ma swoje osiągnięcia których nigdy w Jurgowie nie było, miedzy innymi: Murań nigdy nie był w „B” klasie, i niebyło żadnej drużyny juniorów, więc niemów mi tu o przykładach bo to trochę nie w porządku
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

No tu się zgodzę i pod tym względem muszę przeprosić zarząd Murania. Ale jeśli chodzi o wyniki to jest tu różnie. Poza tym wiem jak są traktowani młodsi piłkarze w tym klubie. Jeżeli mają zły mecz to z góry na dół się ich karci i w ogóle, co zupełnie zniechęca do gry. Kilku już przez to odeszło. Jeżeli natomiast któryś ze starszych zawali mecz to nic się nie dzieje. Czy to jest w porządku?

[ Dodano: Nie 02 Wrz, 2007 19:26 ]
Tak poza tym co powiedziałem to chcę jeszcze wyrazić ogromny podziw dla zarządu, który trzyma drużynę mimo tego, że nikt im nie pomaga. To jest bardzo trudne, a im się udaje.
Jeśli chodzi o władze Jurgowa to tutaj nie trzeba komentarza, bo się z Tobą całkowicie zgadzam...
Maverick
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 gru, 2006 19:46
gadu: 0
Lokalizacja: jurgow

Post autor: Maverick »

Problem w tym że jeżeli się coś komus powie to od razu sie obraża i tyle......................i na nastepnym meczu go już nie ma !!!!!!!!! Tak nie może być i tyle!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Maver
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Popieram Mavericka, dlatego, że w klubie powinna być dyscyplina i młodzi piłkarze powinni słuchać wskazówek starszych piłkarzy, którzy już grają swoje lata w piłkę, a jeżeli jakiś młody laik myśli że jest najlepszy na boisku i może olewać wszystko co się do niego mówi i jeszcze na dodatek wyraża swoje poglądy w niestosowny sposób, to nic dziwnego, że denerwuje to starszych, i wcale to nie dotyczy tylko jurgowskiego klubu, z drugiej strony patrząc, to widać kto się stara a kto olewa.
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Nie mogę się z Wami nie zgodzić, ale to nie do końca jest tak, że "młody laik" myśli, że jest najlepszy na boisku. Chodzi mi o to, że starsi są nietykalni, a młodzi gnojeni. Nie zawsze tak jest ale często.
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Widzę Urool, że masz wiele ciekawych wskazówek i rad, a jeszcze więcej krytycznych uwag do jurgowskiej drużyny... Jeśli uważasz ze tak łatwo to wszystko prowadzić i zorganizować to grubo się mylisz....
Najprościej jest krytykować, ale gdybyś bliżej się temu przyjrzał to wiedziałbyś ze to wszystko nie jest takie proste jak się wszystkim wokół wydaje... Zarówno zarząd jak i cała drużyna bardzo się starają, jednak ich wysiłek nie zawsze zostaje doceniony...
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Kasiu, na pewno czytałaś wszystkie moje posty? Pisałem, że doceniam ich pracę i w ogóle, ale chodzi mi o to, że często przesadzają. Tylko o to. Osobiście lubię ich wszystkich.
Pozdrawiam:)
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Urool pisze: Chodzi mi o to, że starsi są nietykalni, a młodzi gnojeni. Nie zawsze tak jest ale często.

No z tym zgodzic sie nie moge...bo zwyczajnie tak nie jest...
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Masz pewność, Kasieńku? To czemu po przegranym meczu jeden z młodszych byłby porządnie dostał od starszego gdyby inni go nie odciągnęli? Nie powiem kto i nie powiem od kogo, ale tak było i chodziło o mecz.
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Tak...
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ja wcale nie usprawiedliwiam młodszych, bo w sumie to gówniarze i powinni słuchać starszych, ale im szacunek też się należy, bo w końcu chcą grać, a takich teraz mało. Inni wolą pooglądać mecz....z piwem w ręce...
Magdalena
NEWS-er
NEWS-er
Posty: 76
Rejestracja: wt 30 lis, 2004 20:46
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Magdalena »

Drogi Uroolu...
Może najpierw zadziałaj coś w Muraniu...nie wiem,zorganizuj budowe szatni,nowego boiska,postaraj sie o jakichś sponsorów, a dopiero później krytykuj!!!
ODPOWIEDZ