Murań 0:4

Jurgowskie wydarzenia sportowe
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Niestety milionerem nie jestem więc to odpada. Poza tym ile razy mam pisać to samo? Mi nie chodzi o krytykę, lecz o to, żeby drużyna zaczęła normalnie grać. Tego jednak nie da się osiągnąć poprzez krzyki i wzajemne obrażanie się. Z jednej strony młodzi powinni zrozumieć, że oni są przyszłością klubu i na razie muszą słuchać starszych, ale starsi nie mogą traktować młodych jak sługi, którymi można rządzić (może to trochę przesadne stwierdzenie ale innego nie wymyśliłem). To wszystko powinno odbywać się na zasadzie partnerstwa, a nie rozkazów.
Magdalena
NEWS-er
NEWS-er
Posty: 76
Rejestracja: wt 30 lis, 2004 20:46
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Magdalena »

No to ja mam pomysł!!
Może udzielisz kilku dobrych rad starszym piłkarzom, bo skoro Twoim zdaniem oni nie umieją porządnie grać w piłke i nieodpowiednio zachowują się wobec "młodych",to może TY coś poradzisz???
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Odnośnie zachowania względem młodszych to powiem tyle, żeby się nie darli jak któremu co nie wyjdzie i po meczu nie krytykowali (chyba, że ktoś naprawdę zawali). Co do tego jak oni sami grają to niestety nie mogę nic poradzić. Widać, że dają z siebie wszystko, a nawet więcej, ale nie zawsze wychodzi. Na to nie ma rady. Jedyne, co mogę poradzić to to, żeby się nie poddawali, a może kiedyś będzie lepiej.

[ Dodano: Pon 03 Wrz, 2007 15:54 ]
I proszę pamiętać, że na forum atakujemy poglądy, a nie autora, bo tutaj wyczuwam atak na mnie, a nie na moje zdanie.
Pozdrawiam
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Mógłbyś to traktować jako atak na swoja osobę, gdyby było wiadome, kim jesteś...bo niestety Twój nick nie wiele wyjaśnia...
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

To dobrze. Może i trudno Wam w to uwierzyć (Kasiu i Madziu) ale ja naprawdę nie mam nic przeciw Muraniowi i jego zarządzie.
Magdalena
NEWS-er
NEWS-er
Posty: 76
Rejestracja: wt 30 lis, 2004 20:46
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Magdalena »

Przepraszam ze tak to odczułeś.
Nie chodzi mi o Ciebie, tylko o Twoje wypowiedzi, w których raz mówisz ze "starsi" nie dają zadnego przykładu młodszym a potem zmieniasz zdanie i mówisz że "dają z siebie wszystko a nawet więcej".
Czegos tu nie rozumiem...
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Dają z siebie na boisku wszystko, ale wyniki niestety nie są takie, żeby brać z tego przykład. To miało być tak trochę do żartu, ale chyba ktoś nie do końca mnie zrozumiał:)
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Urool coś Ci powiem, jesteś jeszcze młody i mało widziałeś. Kiedyś byłem na meczu Granitu Tobie też radze żebyś się wybrał, tam zobaczysz co to jest krzyczeć na kogoś młodego. A jeżeli masz kogoś ze znajomych , który gra w klubie gdzie jest trener to zapytaj się go jak to jest z tym krzyczeniem, rzadko kiedy zdarza się, żeby kogoś chwalił tam raz dostaniesz pochwałę a 10 x ochrzan taki że Ci uszy więdną, a spróbował byś odpyskować to marny twój los.
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Aż taki młody to ja nie jestem i potrafię rozpoznać kiedy ktoś drze się z tego powodu, że inny zawali, a kiedy jest to darcie się tylko dlatego, że "mam władzę nad młodszym i mogę mówić co chcę". Poza tym myślę, że krzyczeć powinien ten, kto naprawdę umie grać (czyli w Muraniu to najwyżej P. Gajdzis i P. Liber, bo sądzę, że są tam najlepsi), a nie ktoś, kto nic nie wnosi do drużyny, a tylko krzyczy.
Jimmy
Początkujący
Początkujący
Posty: 24
Rejestracja: ndz 16 sty, 2005 18:26

Post autor: Jimmy »

Jakże się zmartwił doktor Lecter, kiedy dowiedział się, że organy w Oliwie to zabytek, a nie regionalna specjalność kulinarna.
Wyobraźcie sobie, jak ciężko będzie przyszłym pokoleniom! Zechcesz się gdziekolwiek zarejestrować, a tu wszystkie loginy zajęte!!!
Maverick
Początkujący
Początkujący
Posty: 21
Rejestracja: pn 11 gru, 2006 19:46
gadu: 0
Lokalizacja: jurgow

Post autor: Maverick »

Cześć.
Musze się włączyć w tą ostrą dyskusje.

Zgadzam się z opinią "redzone" bo w normalnym klubie piłkarze słuchają trenera czyli osoby, która juz w swojej zawodowej karierze wiele przeszła. Piłkarze musza go słuchać i co najważniejsze WYKONYWAĆ jego polecenia!!!!! A skoro w Muraniu nie ma trenera, wiec młodsi piłkarze powinni słuchać tych starszych, którzy już nie jeden mecz rozegrali, nie jedną kontuzje odnieśli i wiele wiedzą jak sie zachować na boisku. Starsi kierują grą całego zespołu, więc drogi "Uroolu", jeżeli ktoś się na kogoś wydziera to na pewno nie bez powodu.
Redzone juz wspomniał jak jest np.w Czarnej Górze na meczu, tam to dopiero zostaje się zgnojonym przez własnych kibiców,i gdyby każdy młody był taki obrażalski to już dawno Granit przestał by istnieć. W klubie ma być dyscyplina, bo inaczej sukcesów oglądać kibice murania nie będą. Polecam Ci Uroolu wybrać się na mecz Granitu, zasmakujesz prawdziwych okrzyków kibiców...........................

Pozdrawiam.
Maver
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Co to trenera to zgadzam się z Wami całkowicie, bo on jest od tego. Ale jeśli chodzi o takie krzyki, to sądzę, że mogłoby być ich mniej. Wiem, że muszą być, żeby czegoś nauczyły, ale czy to musi być po każdej nieudanej akcji, nawet wtedy, kiedy młodzi się starają, a im nie wychodzi? Nie mówię, że zawsze tak jest, ale zdarza się.

PS. Jeśli uraziłem kogoś z zarządu, bądź z graczy Murania to szczerze przepraszam. Wyrażam tylko swoją opinię, która nieco się zmieniła po Waszych odpowiedziach.
ODPOWIEDZ