Film ???

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
Muzykant
Admin
Admin
Posty: 145
Rejestracja: sob 30 mar, 2002 23:02
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Film ???

Post autor: Muzykant »

Ciekawe co to bedzie za film albo reklama? I ciekawe tez gdzie to zostanie pokazane... Ale w sumie - najwazniejsze ze Jurgow przyciaga ludzi, nie tylko turystow ale i branze filmowa... O ile dobrze pamietam to w Jurgowie krecone byly zdjecia do serialu wojennego "Trzecia granica", do serialu "Ekstradycja", no i do filmu "Demony wojny"...Wiecej sobie nie przypominam ale napewno "cos" jeszcze bylo krecone... Moze ktos wie wiecej na ten temat?
--== Muzykant ==--
swój
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 15:02
gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Post autor: swój »

Moim zdaniem do "Janosika" - chociaz to banalne skojarzenie :D
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Widzę, że swój odkopał stary filmowy temat :)

W czasie kiedy ten temat był założony to chyba była kręcona reklama jednej marki złocistego napoju :) w połączeniu ze "Strongmenami" :)

No a skoro temat już wygrzebany to ja przypominam sobie jeszcze (z nowszych produkcji ) jedną scenę w filmie "Ciało" :)

I byłbym zapomniał, ostatnio to już nawet transmisje na żywo były w Internecie ;)
swój
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 8
Rejestracja: śr 09 sty, 2008 15:02
gadu: 0
Lokalizacja: Kraków

Post autor: swój »

A bo te daty takie zmyłkowe :lol: i jak post jest pierwszy z brzegu to sie wydaje swieży.
A tak naprawde chodzilo mi o prognoze pogody :D jest tam jaka wiosna??
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Wiosna już powoli nadchodzi też w Jurgowie. Może jeszcze nie jest tak zaawansowana ale już jest :)
Łukasz
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 10
Rejestracja: ndz 18 lis, 2007 12:52
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów
Kontakt:

Post autor: Łukasz »

W lecie 1977 roku filmowcy węgierscy realizowali w Jurgowie(na polanie Pod Okólne i w najbliższym jej otoczeniu)górskie sceny do filmu pod tytułem,,Osiemdziesięciu huzarów"(,,A kilencven huszar").
Łukasz
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

No to są już dosyć dawne czasy :)
Chyba nieliczni na tym forum są w stanie je pamiętać :)

[ Dodano: Czw Maj 29, 2008 19:12 ]
Już to ktoś kiedyś wspominała ale ... dzisiaj tak oglądając sobie film "Demony wojny według Goi" zauważyłem, że jedna scena była kręcona na moście na rzece Białce pomiędzy Jurgowem a Brzegami :) a kolejna w okolicy wyciągów narciarskich w Jurgowie a potem jeszcze kolejne w okolicy Jurgowa :) Sam się dziwiłem że ich tak dużo było :D
Ciekawe jak udało mi się przegapić tych filmowców :)

Były jeszcze reklamy. Autorów jednej z nich nawet "przyłapaliśmy" na gorącym uczynku
ODPOWIEDZ