internet

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

internet

Post autor: krakuss »

kto w jurgowie ma internet z tpsa szybszy jak 6 MB 10 MB 20 MB pytam bo w tpsa mi powiedziei ze za daleko do centrali takie predkosci moga nie działac :roll:
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Re: internet

Post autor: lucjan »

No cóż, niestety może tak być :(

Ja nie znam nikogo kto ma takie łącze w Jurgowie...jednak poraz kolejny słyszę o problemach z założeniem szybkiego łącza.

Jest to pewnie związane z technologia... najbliższa centrala znajduje się obok kościoła w Czarnej Górze. Aby mieć prędkość powyżej 6 MB musiałby to być: ADSL-3 który maksymalny "zasięg" ma około 2,5 km od najbliższej centrali.
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

Re: internet

Post autor: krakuss »

lucjan pisze:No cóż, niestety może tak być :(

Ja nie znam nikogo kto ma takie łącze w Jurgowie...jednak poraz kolejny słyszę o problemach z założeniem szybkiego łącza.

Jest to pewnie związane z technologia... najbliższa centrala znajduje się obok kościoła w Czarnej Górze. Aby mieć prędkość powyżej 6 MB musiałby to być: ADSL-3 który maksymalny "zasięg" ma około 2,5 km od najbliższej centrali.
cos chyba ci sie pomieszało http://pl.wikipedia.org/wiki/Asymmetric ... riber_Line

dzieki za odp poczekamy jeszcze na inne wypowiedzi
he ADSL-3 na wiosce he w tpsa :lol: oni maksymalnie na wiosce ADSL-2 jak wyciagna to tyle ale bez problemu smiga up 1.0 Mb/s down 12 Mb/s tylko wszystko zalezy ile od centrali twierdzisz ze 2,5 km powinno sie zmiescic limit jest nie wiecej jak 3,7 km ale to teoria w praktyce róznie

a u tego heńka jakie predkosci rozwija? i czy posiada łacze symetryczne? jak to z jakoscia? transfer pewno skacze prosze o opinie :)
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Re: internet

Post autor: lucjan »

Faktycznie się trochę zagalopowałem z tym ADSL-3 ;)
No ale pomarzyć można :D
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

Re: internet

Post autor: krakuss »

Ponawiam temat tym razem z pytaniem o internet z KTM Telekom Dostawca Internetu na Podhalu kto ma od nich? dzwoniłem i wszystko pieknie nawt symetryczny maja ceny tez rozsadne tylko jak jakosc czekam na opinie odbiorców KTM :D
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Re: internet

Post autor: lucjan »

Nie mam od nich internetu ale widze ze ostro sie reklamuja w lokalnych mediach :)
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

Re: internet

Post autor: krakuss »

lucjan pisze:Nie mam od nich internetu ale widze ze ostro sie reklamuja w lokalnych mediach :)
reklama to jedno dbałosc o klijenta to drugie czekam na osoby które maja internet z KTM 8)
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

Re: internet

Post autor: krakuss »

Wiec tak na dzien dzisiejszy posiadam łacze 6M z tpsa i bezproblemu smiga nic nie rwie transfer na poziomie 730-780 kb/s sadze ze 10M by szło
Co do KTM co sie tak bardzo reklamuja to tak ja wspomniałem wczesniej reklama to jedno dbałosc to drugie piszacz chyba 3 razy do nich 0 odp dzwoniłem 2 razy nie raczyli odebrac dzwoniłem po 19stej wiec rachunek prosty TPSA
krakuss
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pt 09 lip, 2010 13:18
gadu: 0

Re: internet

Post autor: krakuss »

up
ODPOWIEDZ