Sylwester...

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 21:23

Sylwester...

Post autor: stokrotka »

Chciałam Was zapytać czy wiecie coś może, o sylwestrze na stoku w Jurgowie? Czy coś takiego jest organizowane? Czy tylko wyciągi będą działać do którejś godziny? Bo w sumie fajnie by było pojeździć o północy na nartach:)

A jeśli nie wiecie to może macie jakis pomysł gdzie można by było uzyskać taką informację, albo gdzie w okolicy można w sylwestra pozjeżdżać.

Pozdrawiam:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Jeśli chodzi o wyciągi to przeważnie w Sylwestra jeżdżą krócej niż zwykle, więc na 90% takiej możliwości nie będzie. Co do stoku to na razie pada deszcz, który zrobił niezły lód i kto wie, kiedy wyciąg wystartuje. Oby się udało na święta.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 21:23

Post autor: stokrotka »

Dziękuję za odpowiedź, ale jadnak mam nadzieję, że te 10% przeważy i będzie można pozjeżdżać. W końcu nadzieja umiera ostatnia:) No i białe święta też byłyby bardzo miłe, może uda się wreszcie rozpocząć ten narciarski sezon:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

No sezon jakoś się zaczął, ale niestety deszcz z nieba leje i wyciąg długo może nie pojeździć. Miejmy nadzieję, że w końcu przyjdzie śnieg i mróz.

Co do Sylwestra to podpytam się wyciągowego szefostwa, ale szanse są nikłe.

Pozdrawiam.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
stokrotka
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: ndz 30 lis, 2008 21:23

Post autor: stokrotka »

Wczoraj jeszcze nie ciekawie, a dziś wreszcie jest śnieg. Przynajmniej u mnie pada i robi się biało:) są szanse na prawdziwe białe święta;)
ODPOWIEDZ