Sprostowanie ;)

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
Galileo_Galilei
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: pt 12 paź, 2007 23:30

Sprostowanie ;)

Post autor: Galileo_Galilei »

Witam wszystkich forumowiczów!

Założyłem ten temat i w ogóle zarejestrowałem się na tym forum, żeby dokonać pewnego sprostowania. Doszły mnie bowiem ostatnio słuchy- piąte przez dziesiąte z trzecich ust - że ktoś utożsamia moją osobę z niejakim Uroolem, podobno bardzo udzielającego się na tym forum ;)
Ogłaszam więc wszem i wobec, że Urool to nie ja ;) Piszę to wyjaśnienie, bo nie chce, żeby ktoś identyfikował mnie z nie moimi opiniami i wypowiedziami. Myślę, że to zrozumiałe.

Dobrodziejstwo internetu - anonimowość. Niestety dzisiaj, dla dobra sprawy, rezygnuję z tego przywileju ;) (patrz podpis na dole ;) )

Dowód, że to nie ja? Proszę ;)
Wybrałem kikla dat, w których pisane były posty Uroola:
- Pią 05 Paź, 2007 10:44
- Sro 05 Wrz, 2007 7:58
- Pon 17 Wrz, 2007 10:26
Chyba oczywiste, że fizycznie niemożliwe jest, bym to ja pisał te posty, gdyż zwyczajnie jestem wtedy w szkole ( i bynajmniej nie mam wówczas informatyki;) )

Skoro jednak zarejestrowałem się na tym forum to może będe częściej go odwiedziać ;)
Z poważaniem: 8)

Maciej Górka alias Galileo_Galilei
Eppur si muove
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

To logiczne, że nie jesteś mną, bo ja jestem sobą :D .

Zwracam się do reszty: Jeżeli naprawdę myślicie, że jestem taki młody to się nieco pomyliliście. Zdaję sobie sprawę, że moja osoba wzbudza nieco kontrowersji, więc chcę powiedzieć, żebyście przypadkiem nie oskarżali niewłaściwych ludzi. Poza tym nazwa "Urool" niestety nie jest wymyślona przeze mnie, więc raczej trudno będzie Wam mnie zidentyfikować. Dlatego może poprzestańcie na czytaniu postów i ewentualnej ich krytyce lub zgadzaniu się z nimi, a nie usiłujcie za wszelką cenę dowiadywać się kim jestem (bo mogę nawet nie być z Jurgowa).

Pozdrawiam.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Galileo_Galilei wstydzisz się, że Urool tak się udziela na tym forum? Pisze coś strasznego czy jak? :) Możecie ze sobą spokojnie konkurować :)

Przynajmniej lektura forum będzie dużo ciekawsza :)
Hejdu
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 13
Rejestracja: pt 06 lip, 2007 11:48
gadu: 0
Lokalizacja: Kampinos

Post autor: Hejdu »

WITAM
Myślę iż Galileo_Galilei nie ma czego się wstydzić - nie rozumię twojej sugesti ("Lucjan")

Trzy pytanka do("Uroola")

1. Cytat "Poza tym nazwa "Urool" niestety nie jest wymyślona przeze mnie, więc raczej trudno będzie Wam mnie zidentyfikować".
Boisz się identyfikacji, a może czgoś się wstydzisz ?

2. Jaki jest powód przypominania wszystkim w twoich e-mailach zdania cytat.
"Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora"

3. Czy spotkałeś się z takim stwierdzeniem cytat. "Możesz uniknąć nieszczęść zesłanych przez Niebo, ale nie ma ucieczki przed nieszczęściem, które sami na siebie ściągamy"

pozdrawiam cały Jurgów
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Bo widzisz Hejdu byłem zdziwiony, ze Galileo_Galilei aż tak strasznie się tłumaczy :) Według mnie wystarczyło napisać, że Urool to nie ja i już ;)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Ok hejdu. Odpowiem.

ad. 1.
Nie wstydzę się niczego i nie żałuję żadnego napisanego przeze mnie posta. Chodzi mi o takich, którzy po prostu mnie nie lubią za to, że jako jedyny, albo prawie jedyny piszę prawdę. Niektórzy coś se "gloryfikują", a ja ich ściągam na ziemię i o to się czepiają. A napisałem tak dlatego, że już kilka razy słyszałem, że wielu chce się dowiedzieć kto kryje się za pseudonimem Urool.

ad.2.
Bo za każdym razem jak mam inne poglądy niż niektórzy to jest atakowana moja osoba, a nie to, co myślę (to jest różnica). Prostym dowodem jest to, jak ludzie mnie obgadują w Jurgowie. Słyszałem wiele niemiłych rzeczy na swój temat tylko z tego powodu, że piszę to, co piszę. Ludzie mnie obgadują nie wiedząc kim jestem, ani jaki jestem.

ad.3.
Słyszałem to kilkakrotnie. Co to ma do mnie? Ja tam kłopotów nie zsyłam na siebie, ani na nikogo. Pisać mogę na forum i będę to robił po swojemu do czasu, aż administrator mi na to pozwoli.

Jeszcze jakieś pytania do mnie? Mam nadzieję, że dałem wystarczająco pełne i wyczerpujące odpowiedzi.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
ODPOWIEDZ