Zabicie czasu

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

Zablokowany
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Zabicie czasu

Post autor: Urool »

Zastanawiam się jak jurgowska młodzież może spędzać wolny czas w Jurgowie.

Jedni łażą bez przerwy dookoła i każdy się z tego śmieje.
Inni siedzą przy sklepie i piją piwo, co też na pochwałę nie zasługuje.
Następni balują na imprezie i puszczają taką muzykę, że na pół wsi słychać, a po imprze szyby rozbite.

Czy ktoś ma jakiś pomysł na to, jak młodzi naszej wsi mogą spędzić wolny czas w taki sposób, żeby nikt się nie czepiał?

PS. Może temat zbyt ambitny nie jest, ale chciałbym znać Wasze opinie. Z góry dziękuję.
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

Na wsi nie ma co robic i dlatego trzeba lazic do okola albo siedziec przed sklepem i pic piwo albo na impreze i popijaku szyby rozwalac hahaha :)
Bo co innego mozna robic na wsi.......Moze inni cos napisza wiecej na ten temat ale ja nie mam pojecia. :)
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

W Jurgowie z tego co pamiętam była klubownia i wielu młodych właśnie tam spędzało wolny czas, teraz też jest co robić nie narzekajcie! Jest grupa apostolska, zespół regionalny, klub piłkarski, do OSP można się zapisać, i nie wiem może coś jeszcze opuściłem. A Ci którzy są leniwi i uważają że nie ma co robić to już tacy zostaną i będą woleli komuś na złość zrobić niż zabrać się do czegoś porządnego. A co do imprez to przecież żadnej dyskoteki w Jurgowie nie ma, chyba że coś się zmieniło przez te parę tygodni.
STYX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob 16 wrz, 2006 21:43
gadu: 0

Post autor: STYX »

Można też usiąść w jakim fajnym miejscu i patrzeć godzinami na piękne góry i dolinki. Z jednym piweczkiem w ręku tylko tak dla wyostrzenia wzroku :)
serdeczne pozdrówka
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Zgadzam się z redzone lecz nie do końca.

Owszem jest grupa apostolska, która spotyka się raz na tydzień. Jest zespół regionalny, który zdobywa coraz więcej... przeciwników za to, co robią po próbach. (Mi to nie przeszkadza ale takie są fakty). Jest zespół piłkarski, ale to chyba tylko na niedziele...
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

A co takiego zespół robi po próbach??
KaTaRiNa:)
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

A nie wiem, bo tam nie chodzę. Tyle wiem, że jest głośno...
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

Ciekawe...
KaTaRiNa:)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

No bardzo ciekawe :wink:
Magdalena
NEWS-er
NEWS-er
Posty: 76
Rejestracja: wt 30 lis, 2004 20:46
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Magdalena »

Powiadasz Uroolu ze jest głośno....
hmm......a może poprostu oni wracają do domu po próbie i śpiewają, cieszą się z życia, No ale przeciez jest głośno!!!
Co tam ze w muzeum co tydzień żarówki powykręcane ,szyby w remizie wybite, na ratuszu pełno śmieci i szkła, po wsi sztachetki fruwają, kuliki z sianem powywracane.....przecież to nic w porównaniu z zespolanami głośno wracającymi do domu po próbie!!!
Jacyż oni są okropni!!!!tak??
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Droga Madziu, dobrze wiesz, że wszyscy obwiniają za to zespolan. Z góry mówię (po raz kolejny), że ja nie mam nic do zespołu! Szanuję go za jego pracę i działalność kulturalną, bo mało komu się chce cokolwiek robić. Oby dalej nam tańczyli, śpiewali i grali. Ja tylko stwierdzam to, co słyszałem.

Ps. Jeśli moje posty obrażają kogoś to przepraszam i szczerze mówię, iż to nie jest celowe.
Magdalena
NEWS-er
NEWS-er
Posty: 76
Rejestracja: wt 30 lis, 2004 20:46
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Magdalena »

A może pora to wszystko wyjaśnić???
Rozumiem Cie Uroolu. Ludzie mówią i słyszą to co chcą, ale chyba nie można na to pozwolić, żyby ktoś stawiał fałszywe zarzuty zespołowi??
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Urool to po co piszesz to co słyszałeś?! inaczej to się nazywa ,,PLOTKA”! sprawdź najpierw sam to co słyszałeś, czy to prawda, a potem pisz na forum, bo teraz to jesteś jak pewna gazeta, która pisze same plotki i zmyślone ‘’fakty” , a jak już sprawdzisz, albo sam zobaczysz, że ktoś coś zrobił to wtedy napisz jego imię i nazwisko na forum, niech wszyscy wiedzą co ten ktoś zrobił. Pozdrawiam.
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Zgadzam się z Tobą Madziu. Trzeba by wszystko wyjaśnić, ale pytanie brzmi: kto i komu się będzie chciało.
A Ty redzone to wyluzuj. Nie porównuj mnie z faktem, bo setki razy stałem koło sklepu i widziałem jak niektórzy (imion nie podam bo wredny nie jestem) wychodzili pijani i się darli. O tym gadałem.

Ps. Ten temat nie miał być o zespole więc zamknijmy ten temat.
Muzykant
Admin
Admin
Posty: 145
Rejestracja: sob 30 mar, 2002 23:02
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Muzykant »

Urool pisze: Ps. Ten temat nie miał być o zespole więc zamknijmy ten temat.
I tak właśnie zrobię... CLOSED :!: zawsze jednak można otworzyć nową dyskusję (temat).
--== Muzykant ==--
Zablokowany