Zainteresowanie Jurgowem

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Zainteresowanie Jurgowem

Post autor: lucjan »

Chyba jednak powoli zainteresowanie Jurgowem wzrasta, bo coraz więcej można znaleźć o nim informacji, zdjęć itp.

Domy w Jurgowie

Jurgów

Może autor zdjęć ujawni sie także na naszym forum ;)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

8) Oczywiscie ze zainteresowanie Jurgowem jest bardzo duze bo to jest bardzo piekna wies. Mozna tam znales spokoj wyciszenie sie nachwile.... :)
BKM
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 1
Rejestracja: wt 11 wrz, 2007 15:32
gadu: 0
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

piękno Jurgowa

Post autor: BKM »

zostałam wywołana do tablicy. Rzeczywiście na moim blogu można znaleźć kilka galerii zdjęć. Jeszcze więcej mam na płytach. Odkąd mam aparat cyfrowy mogę poszaleć. Moje zaiteresowanie Jurgowem datuje się od wczesnego dzieciństwa, a mojej rodzny po kądzieli jeszcze z przed II wojny. Do Jurgowa jeżdżę po wypoczynek od przeszło 30-tu lat. Najpierw z dziećmi starszymi, potem z najmłodszą córką, a teraz dodatkowo z wnukami. Podziwiam jak z każdym rokiem Jurgów pięknieje. Gdy ktoś zapragnie zobaczyć jak Jurgów widzą niejurgowianie to zapraszam na www.bkm.bloog.pl
pozdrawiam
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Jak dla mnie to Jurgów jest niekwestionowanie najpiękniejszą miejscowością na świecie. I niech nikt nie próbuje mi mówić, że tak nie jest:)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

Zgadzam sie z toba ze Jurgow to przecudne miejsce ... I najladniejsze :P
ODPOWIEDZ