zima idzie...

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

zima idzie...

Post autor: lucjan »

Straaasznie zimno się zrobiło... w samym Jurgowie śniegu za bardzo nie ma ale wystarczy wybrać się na którąkolwiek górkę w okolicy i już można sprawdzić jaki jest tegoroczny śnieg...
Obrazek
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Do tego deszcz się rozpadał. Widać, że wakacje się skończyły. A śnieżek w górach to dobry znak dla wyciągów. W tamtym roku to zima przyszła bardzo późno, więc może w tym przyjdzie już w październiku:) Oby nie...
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

:D To nic nie wiadomo moze jej znowu nie byc na Swieta Bozego Narodzenia. Ale chcialabym zeby byla bo jest tak dziwnie troche bez tego sniegu. Nie sadzicie........? :P :P :P
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Całkowicie się zgadzam. Boże Narodzenie bez śniegu traci swój klimat. Niby wszystko jest takie same, jednak brakuje tego czegoś.
Oglądamy w telewizji filmy lub kreskówki, gdzie jest pełno śniegu, dzieci bawią się śnieżkami, zakochani lepią bałwana, jeszcze inni narzekają, że śniegu jest za dużo, a kiedy popatrzymy przez okno, widzimy resztki białego puchu i błoto. Jakże byłoby pięknie, gdybyśmy zobaczyli tego roku grube płatki śniegu, sypiące się z nieba, i piękną biel pod naszymi nogami...
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

Slicznie to napisales! Zgadzam sie z toba.... ale mam nadzieje ze bedzie bialy puch na swieta.....

[ Dodano: Sro 05 Wrz, 2007 21:43 ]
Widzialam dzisiaj w internecie na onecie ile jest sniegu w Zakopanem i okolice masakra czyzby zima byla wczesniej :x
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Zimno jest i trochę poprószyło, ale w samym Jurgowie to jeszcze jakiejś strasznej zimy nie było ;)

Onet jak zwykle przesadza ;)

... ale już w Rzepiskach całkiem nieźle przysypało :)
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

Aha dobrze wiedziec. Moze az tak nie bedzie zle byly gorsze zimy i wytrwalo sie....... :)
STYX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob 16 wrz, 2006 21:43
gadu: 0

Post autor: STYX »

Co Wy tam wiecie o zimie . Ja tu na wschodzie to dopiero miewam zimy. minus 35 stopni przy gruncie i sniegu czasem po pas przywali , a telewizji mówią , że małe opady sniegu były.
serdeczne pozdrówka
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Eeee no nie rób znowu z Jurgowa jakiegoś tropikalne regionu :)
U nas też jest w zimie zimno ;) Może w samym Jurgowie tego tak nie czuć to wystarczy trochę wyjść "poza wieś" i poczuć prawdziwą zimę :)
redzone
Początkujący
Początkujący
Posty: 35
Rejestracja: sob 21 kwie, 2007 10:16

Post autor: redzone »

Oj, Ja to już nie mogę się normalnie zimy doczekać, poszaleć sobie na nartach myślę, że już na wyciągach w Jurgowie :P :P , właśnie a odnośnie wyciągów, powstaną to już na zimę czy będzie trzeba dalej okoliczne wsie odwiedzać??
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

No nie wiem czy w ta zime ruszy Jurgowski wyciag. Jedni gadaj ze tak inni ze za rok nie wiadomo kto tu prawde gada..Ale by bylo super i blisko. Jurgow by mial bardzo duzo turystow dobrze ze wymyslili z tym wyciagiem :P :P :P
Urool
Stały bywalec
Stały bywalec
Posty: 197
Rejestracja: ndz 02 wrz, 2007 12:11

Post autor: Urool »

Coś mi się wydaje, że zima przyjdzie tego roku jeszcze wcześniej niż w zeszłym. Trochę śniegu na dachu było rano, co oznacza, że mróz trzyma w nocy. Z tego, co pamiętam to na Wszystkich Świętych (roku 2006) było dużo śniegu. Mam nadzieję jednak, że to się nie powtórzy. No nic. Pożyjemy, zobaczymy.
Proszę pamiętać, że w czasie rozmowy atakujemy poglądy, a nie ich autora.
ODPOWIEDZ