po "Lapach" :)

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

po "Lapach" :)

Post autor: lucjan »

Jurgowski zespol wrocil wlasnie z Lap gdzie wystepowal :)
Moze sie kots podzieli wrazeniami :)?
Kasia
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 61
Rejestracja: sob 11 gru, 2004 19:09
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

Post autor: Kasia »

A wiec w niedziele (12. 08 ) nasz zespół wziął udział w V Jarmarku Kultur w Łapach....
Myśle, że zarówno występ jak i cały wyjazd można zaliczyć do jak najbardziej udanych...:D:D:D



Dla zainteresowanych ( coś wiecej na temat imprezy): http://www.lapy.podlasie.pl/index.php?o ... &Itemid=73
KaTaRiNa:)
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

V JARMARK KULTUR – wspólne korzenie

12 sierpnia 2007r., godz. 15.00
Plac przed Domem Kultury w Łapach

Tegoroczny Jarmark będzie miał nieco zmieniony charakter będzie lokalnym świętem kultury kresowej nie rezygnując jednocześnie z dotychczasowych celów. Rozszerzony zostanie asortyment prezentowanych produktów lokalnych o specjały kuchni kresowej - litewskiej, białoruskiej ukraińskiej. Będą również dostępne wszystkie dotychczas sprzedawane na Jarmarku produkty - sery z Korycina, ogórki z Kruszewa, miody, chleb litewski oraz artykuły codziennego użytku wytwarzane przez rzemieślników. Przez cały czas trwania jarmarku na scenie będą występowały grupy estradowe prezentujące charakterystyczną dla kresów muzykę; będą to zespoły z Polski, Litwy, Białorusi.
Będzie można zobaczyć i posłuchać: Kapeli Wileńskiej z Wilna, zespołu Zaranica z Nieświeża na Białorusi, ukraińskiego zespołu Ranok oraz kapeli góralskiej i zespołu wokalno-tanecznego Podhale z Jurgowa.
Początek Jarmarku o godz, 15:00, przewidywane zakończenie około 21:00. Imprezę prowadzi znany aktor białostocki Andrzej Beja Zaborski.
STYX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob 16 wrz, 2006 21:43
gadu: 0

Post autor: STYX »

Heeee i do mnie dojechali. :D
serdeczne pozdrówka
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

To trzeba bylo im jakie zdjecie pstryknac ;)
STYX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob 16 wrz, 2006 21:43
gadu: 0

Post autor: STYX »

lucjan pisze:To trzeba bylo im jakie zdjecie pstryknac ;)
Taaa tylko, że ja w tym czasie u Was byłem . Za to mam fajny reportaż z Nowego Targu , znaczy się z samego targu.
serdeczne pozdrówka
ODPOWIEDZ