Jak Ktos wie to niech powie!

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Jak Ktos wie to niech powie!

Post autor: Wiktoria »

Czy ktos mi moze napisac czy beda jakies Festyny w Jurgowie i kiedy one beda? Bardzo Prosze Z gory DZIEKUJE! :D :D :D [/b]
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Pod koniec lipca pewnie 29. lipca bedzie Dzien polowac a czy wczesniej cos bedzie to na razie nie wiem
Wiktoria
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 98
Rejestracja: wt 28 lis, 2006 17:36

Post autor: Wiktoria »

Dzieki jak co to napisz mi o tych festynach jak by bylo ich wiecej.Narazie Dziekuje :D
jano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Poprad

Post autor: jano »

lucjan pisze:Pod koniec lipca pewnie 29. lipca bedzie Dzien polowac a czy wczesniej cos bedzie to na razie nie wiem
Z akých zbraní sa strieľa na poľovníckej súťaži (druh, kaliber)? Je možné zbraň zapožičať na mieste? Z druhej strany Tatier by to oficiálne boli zbytočné "papierové" komplikácie a podstupovať riziko straty zbrojného preukazu prevozom zbrane len tak načierno asi nikomu nestojí za to.
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Post autor: lucjan »

Mne sa zda ze sa striela z obycajnej vzduchovky :)
jano
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 9
Rejestracja: pn 14 maja, 2007 21:50
gadu: 0
Lokalizacja: Poprad

Post autor: jano »

So vzduchovkou to až taká veľká zábava nebude :( , ale aj tak by sme sa možno prišli pozrieť. U nás sa robí poľovnícky deň v júni (červeň). Radi by sme tiež privítali nejakých poľovníkov od vás. Môže mi niekto z vás dať kontakt na nejakého jurgovského poľovníka?
STYX
Użytkownik
Użytkownik
Posty: 77
Rejestracja: sob 16 wrz, 2006 21:43
gadu: 0

Post autor: STYX »

W Rzepiskach 10 czerwca była uroczystość 50 lecia Ochotniczej Straży Pożarnej . oj działo sie działo , apotem była świetna wiejska zabawa w remizie . Byłem a jakże .
serdeczne pozdrówka
ODPOWIEDZ