Jurgów:))))

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
Lena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 01 paź, 2004 10:39

Jurgów:))))

Post autor: Lena »

wpadłam na ta strona przypadkiem bo szukałam wiadomosci o moim najukochanszym miejscu na swiecie;))własnie wczoraj stamtad wrocilam...z kamera i aparatem pelnym zdjec..i tesknota ze znowu mnie tam nie ma i dlugo nie bedzie bo jednak codziennosc zajmuje wiecej czasu niz sie wydaje:((...kocham to miejsce!!przezyłam tam prawie wszystkie moe wakacje w zyciu..przezywalam pierwsze razy...szkoda ze nie mam wiecej kasy i samochodu!!ale moze kiedys w koncu uda mi sie wybudowac tam wymarzony dom z kominkiem...
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Jurgów:))))

Post autor: lucjan »

Widze jednak ze Jurgow ma w sobie to cos co sie ludziom podoba :) Niestety ja teraz tez jesteem zmuszony do pobytu poza Jurgowem :( jednak staram sie tam wracac kiedy tylko mam chwile wolnego czasu.
Jak masz jekies ciekawe zdjecia, ktore wedlug Cibie mozna by bylo umiescic na stronce o Jurgowie to wyslij e-mail ze stosownym opisem :)
-- Lucjan --
https://www.jurgow.pl
Mariolka19
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 2
Rejestracja: sob 09 paź, 2004 18:03

Jurgów:))))

Post autor: Mariolka19 »

ohhh wspołczuje ci ze nie mozesz tam czesciej jezdzic ja mam wielkie szczescie ze moi rodzice wybudowali tam dom i moge zawsze tam wrocic.............z kominkiem..........kocham jurgow rzeke amfiteatr i festyny.................co sadzisz o festynach i u kogo tam mieszkasz???
pozdrawiam goraca!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Lena
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 4
Rejestracja: pt 01 paź, 2004 10:39

Jurgów:))))

Post autor: Lena »

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!:)))))))))))))))))jak ci strasznie zazdroszcze!!!!serio mowie!!a u kogo mieszkam u wnuczki soltysa:)teraz ma dwa male dzieciaki to nie balujemy jak kiedys ale tez jest fajnie:))..tam jest tak pieknie!!jeszcze ci ludzie!!!ehhh..moze sie kiedys tam minelysmy:))pozdrawiam:)
ODPOWIEDZ