WAKACJE

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

ODPOWIEDZ
MARIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 10:29

WAKACJE

Post autor: MARIAN »

JURGÓW ODKRYŁEM DOBRYCH KILKANAŚCIE LAT TEMU. JEST TU PRZY KAŻDEJ BYTNOŚCI NA POŁUDNIU POLSKI. ZAWSZE JEST TO UCZTA DUCHOWA. MAM SWOJE UKOCHANE MIEJSCA, O KTÓRYCH MYŚLAŁEM ŻE MAŁO KTO WIE. Z PRZYKROŚCIĄ ( JEDNAK OSTATNIO STWIERDZAM, ŻE TAK NIE JEST - ŚWIADCZĄ ( O TYM ŚLADY PSEUDO TURYSTÓW. ENKLAWA ZIELENI, CISZY, A WŁAŚCIWIE SZUMU BIAŁKI ZMIENIA SIĘ. ZACZYNAM SIĘ ZASTANAWIAĆ CZY MAM CIESZYĆ SIĘ TYLKO WSPOMNIENIAMI, CZY COŚ MOŻNA ZROBIĆ Z TYM FANTEM ?
Muzykant
Admin
Admin
Posty: 145
Rejestracja: sob 30 mar, 2002 23:02
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów

WAKACJE

Post autor: Muzykant »

Ja mam to szczescie ze nie musialem Jurgowa odkrywac, urodzilem sie tam ;-) Jednak ostatnio bardzo rzadko tam bywam :-( Za kazdym razem jak wracam do domu widze ze sie cos zmienilo, cos na lepsze, cos na gorsze... Czas plynie, ludzie sie zmieniaja, zmieniaja tez i swoje otoczenie... A i pseudoturysci robia swoje, NIESTETY!
----=== MOWIE NIE DLA PSEUDOTURYSTOW!!!!!!!! ===----
--== Muzykant ==--
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

WAKACJE

Post autor: lucjan »

No niestety mozna albo caly czas pilnowac co jest raczej nierealne albo apelowac do ludzi zeby nie niszczyli ... a jaki bedzie tego skutek? Pewnie zobaczymy za jakis czas.
Jak w jednym miejscu sie cos poprawilo to znowu w innym ktos cos zepsul. Jednak jest nadzije ze bedzie lepiej trzeba tylko troche czasu poswiecic w edukacje ludzi.

Pozdrawiam
-- Lucjan --
https://www.jurgow.pl
MARIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 10:29

WAKACJE

Post autor: MARIAN »

I tego sie; trzymajmy.
Pozdrawiam
Marian
MARIAN
Nowicjusz
Nowicjusz
Posty: 3
Rejestracja: wt 25 maja, 2004 10:29

WAKACJE

Post autor: MARIAN »

Zazdroszcze; Ci bardzo takich korzeni. Ale pozytywnie zazdroszczê. Kiedy? my?la?em nawet o kupnie kawa?ka pola w Jurgowie i postawieniu swojej chaty. Ale skoñczy?o sie; na postawieniu drewnianej chaty (zreszt± bardzo ?adnej) na wsi w Puszczy Kampinoskiej. Ale tu nie znadzie sie tego klimatu, zapachów, ludzi jak w ...
Trzymaj sie; Góralu
Marian
ODPOWIEDZ