Wyjaśnienienia

Aktualności i inne różności z Jurgowa i okolicy. Jeśli ktoś będzie coś pisał :) oczywiście.

Moderatorzy: Muzykant, Urool

Zablokowany
lucjan
Admin
Admin
Posty: 436
Rejestracja: pt 29 mar, 2002 8:47
gadu: 0
Lokalizacja: Jurgów/Kraków
Kontakt:

Wyjaśnienienia

Post autor: lucjan »

Strona ta jest prywatną stroną o Jurgowie. Staram się umieszczać na niej informacje, które są rzetelne i sprawdzone. Informacje niesprawdzone lub takie, które chcę poddać dyskusji umieszczane są na FORUM - Wirtualny Jurgów. Forum jest publiczne i kto chce może na nim umiescić wszystko co nie wykracza poza granice prawa. Swoje opinie wyrażam także na FORUM. Forum jest częścią strony "Wirtualny Jurgów" jednak sądze, że jest wystarczająco wyraźnie oddzielone od reszty strony. Osobiście odpowiadam tylko za SWOJE wypowiedzi na FORUM. Za opinie i zdanie innych użytkowników wypowiadających się na forum nie ponoszę odpowiedzialności. Wiadomości zostawiane na FOUM są podpisywane pseudonimem lub imieniem. Proszę więc o dokładne czytanie zostawionych wiadomości i odpowiadanie KONKRETNEJ osobie (podpisanej pseudonimem lub imieniem) a nie zachowywanie się tak, jakbym tylko ja czyli główny autor strony był jedynym piszącym na forum.
Nie zabraniam użytkownikom, którzy mają inne opinie jak ja umieszczania ich na FORUM, jeśli nie są wulgarne itp.
Jeśli ktoś chce (i czuje się na siłach) aby jego materiały znalazły się w głównej części strony to zachęcam do współpracy. Im więcej materiałów będzie na stronie tym lepiej dla całego Jurgowa. Kłutnie i wytykanie mi, że odważyłem się wyrazić na forum sowją opinie niczemu dobremu nie służą. Zawsze przyjmuje konstruktywną krytykę, jednak słowa typu:

"... Internet Tobie się nie udał - strona mało odwiedzana
Życie Koscioła Cię drażni !
Dlaczego w Jurgowie jeszcze mieszkasz ?
Zrób sam coś dobrego dla rozwoju wsi i przyciągnięcia turystów ,przecież po to jest strona inetrnetowa , chyba że Ty prowadzisz brukowiec na skale krajową . ...
"

są troszeczkę nie na miejscu. Ja potraktowałem je jako żart :) choć piszący chyba na prawdę tak sądzi :( Świadczy to jedynie o niskim poziomie intelektualnym piszącego, który jest sfrustrowany, zagubiony i nie wie co ma ze sobą zrobić. Autor(-ka) cytaty sam(-a) sobie zaprzecza, bo jeśli strona jest tak mało odwiedzana to dlaczego tak go (ja) drażnią teksty umieszczona na FORUM dołączonym do tej strony?
Lucjan Sołtys

Powyższy tekst jest moją odpowiedzią i oswiadczeniem między innymi na wątek na forum o "Żyrandolach w Jurgowskim kościele", oraz krytykę mojej wypowiedzi na Forum - Wirtualny Jurgów, wyrażaną poza tym forum.
Zablokowany